Ремонт циліндро-поршневої групи

Ремонт циліндро-поршневої групи в Києві

СТО на Подоле. Ремонт бензинових і дизельних двигунів. Ми пропонуємо комплексні послуги з обслуговування, чистки та ремонту двигуна автомобіля.

СТО на Подолі

Ремонт циліндро-поршневої групи

Ремонт циліндро-поршневої групи - один із найпоширеніших видів ремонту, капітальний ремонт двигуна внутрішнього згоряння обов'язково передбачає проведення ремонту ПЦГ. В даний ремонтний процес входить безліч операцій - це і розточування блоку циліндрів, обробка внутрішньої поверхні, ремонт поршнів (на предмет обробки і відновлення правильності контурів і поверхні отворів) і багато іншого. Сама по собі розточування служить для того, щоб первинно упорядкувати поверхню там, де є її пошкодження - на кшталт зазубрин, нерівностей і т.д.

Розточування є першим етапом ремонту різних частин, за нею зазвичай слідує так зване хонінгування. Цей процес є вже «чистовою» обробкою поверхні. При капітальному ремонті двигуна зазвичай проводиться хонінгування блоку циліндрів, ліжка колінвалу та інших елементів.

Дуже важливо, щоб хонінгування проводилося на висококласному сучасному обладнанні - це виключає впровадження в поверхню абразивних частинок, які призводять до підвищеного її зношування в процесі експлуатації, а також дозволяє витримати правильну геометрію поверхні, що вкрай важливо, коли йдеться про ремонт циліндро-поршневої групи — саме від правильної геометрії поверхонь тут залежить дуже багато. Так що капітальний ремонт ДВС, а тим більше сучасного, просто немислимий без правильної технології та оснащення.

Ремонт циліндро-поршневої групи

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Окрім автосервісу "ЗС Авто Центр" СТО в Києві на подолі є безліч автосервісів, які пропонують різні ремонтні послуги, і досить дешево, в тому числі і по двигуну. При цьому дуже непогано, якщо сам автовласник хоча б трохи розуміється на тому, що ж за ремонт належить і що потрібно зробити - все ж таки капітальний ремонт двигуна - це серйозні витрати, і понести їх краще б із сенсом. Та й взагалі – якщо вже говорити про ремонт, то не варто забувати про те, що якщо потрібний саме капітальний ремонт двигуна, ціна є важливим фактором – інакше було б простіше купити інший автомобіль. Так що розуміти, як працює двигун і які зазвичай при ремонті мають бути зроблені операції, для багатьох водіїв буде зовсім не зайвим. Капіталка двигуна, а точніше якість її виконання, впливає і на подальшу його надійність, тому довірити цю роботу першому автосервісу, що трапився, не рекомендується.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95