Промивання радіатора

Промивання радіатора на Подолі

СТО на Подолі. Ремонт бензинових і дизельних двигунів. Ми пропонуємо комплексні послуги з обслуговування, чистки та ремонту двигуна автомобіля.

СТО на Подолі

Промивка радіатора у Києві

Промивання радіатора на "ЗС Авто Центр", СТО, пропонують власникам автомобілів послугу промивки радіатора охолодження двигуна. Наші фахівці мають усі необхідні навички, професійне обладнання та фірмовий інструмент для швидкого та якісного обслуговування

Промивання радіатора.

Якщо в системі охолодження двигуна в процесі експлуатації машини використовували воду, то в сорочці охолодження на її стінках утворюється накип, який перешкоджає передачі тепла від води радіаторним трубкам і від двигуна воді. Крім того, накип, що утворився, зменшує у трубок прохідний переріз, що призводить до уповільнення циркуляції охолоджуючої рідини. В результаті двигун перегрівається.

Періодичність обслуговування

Заміна охолоджуючої рідини на бензинових та дизельних автомобілях всіх моделей регламентується виробником у рамках комплексного обслуговування при ТО кожні 90 тис. км пробігу або кожні два роки. У цей період можна провести промивку системи охолодження загалом (і радіатора зокрема).

Промивка радіатора у Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Щоб видалити із системи охолодження накип, її бажано 2 рази на рік треба промивати. Способи промивання:

1. Якщо в системі охолодження накопичилася невелика кількість накипу, то її промиваємо звичайною водою. Сорочку охолодження мотора та радіатор промиваємо окремо. Для цього знімаємо термостат. Далі з допомогою спец. приладу під тиском 1 кгс/кв. м за протилежним напрямком звичайної циркуляції, вводимо воду від нижнього патрубка в радіатор. Відводимо воду через верхній патрубок. У двигуна її сорочку охолодження воду вводимо від верхнього патрубка, відводимо через нижній. Для отримання ефективного результату через систему пропускаємо одночасно стиснене повітря та воду. Промиваємо до тих пір, поки із системи не припиниться вихід брудної води.

2. Якщо в радіаторі утворилося багато накипу, то його видаляємо хімічними розчинами. Вони можуть бути різними та їх досить багато. Розчин (200г хромпіку на 10 л води) заливаємо в систему охолодження двигуна на 7...10 годин. Розчин (20 г уротропіну та 0,5...0,6 л соляної інгібованої кислоти на 10 л води) заливаємо всього на 1...2 години. Коли вказаний час мине, запускаємо двигун на 10...20 хв. і зливаємо розчин. Далі систему охолодження промиваємо 3-4 рази чистою водою. Соляну кислоту, що залишилася, нейтралізуємо розчином кальцинованої соди (700 грам на 10 літрів води). Її заливаємо у систему на кілька хвилин. Накип, який розм'якшився, видаляємо промиванням. Способи вказані вище.

СТО у Києві на Подолі надає послугу з промивання радіатора.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95