Промивання двигуна

Промивання двигуна на Подолі

СТО на Подолі. Ремонт бензинових і дизельних двигунів. Ми пропонуємо комплексні послуги з обслуговування, чистки та ремонту двигуна автомобіля.

СТО на Подолі

Промивання двигуна в Києві

Промивання двигуна – це захід з видалення нагару та відкладень з поверхні рухомих елементів силового агрегату. Така потреба актуальна найчастіше для автомобілів з великими пробігами. Є кілька причин того, що компоненти ДВС починають потребувати очищення. Насамперед – це низька якість палива, що є великою проблемою для нашої країни. Навіть у Києві можна нарватися на відвертий контрафакт, не кажучи вже про безіменні заправки далеко за межами столиці. Також несвоєчасне та неякісне обслуговування погіршує стан деталей двигуна. Слід розуміти, що мастильний матеріал та фільтри не можуть належним чином виконувати свої функції довше, ніж протягом 10-15 тисяч кілометрів пробігу.

Функціонування ДВЗ

Мотор є складовим механізмом, який забезпечує автомобіль енергією для пересування та роботи додаткового обладнання. Для виконання своїх функцій він використовує велику кількість компонентів, що постійно взаємодіють один з одним. Спалюючи паливо, агрегат передають енергію поршневій групі, яка розкручує колінчастий вал, створюючи момент, що крутить, транспонується в систему трансмісії. Саме тому мотор нерідко називають серцем автомобіля. У процесі роботи силової установки між деталями виникає тертя, що призводить до природного зношування елементів. Щоб зберегти ресурс компонентів ДВЗ, застосовуються спеціальні мастильні матеріали. Вони нівелюють негативні дії тертя та допомагають продовжити життя силовому агрегату. Відзначимо також і серйозні термічні дії, які беруть на себе деталі двигуна. Для контролю температури впроваджено окрему систему, що займається охолодженням.

Промивка двигуна у Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Послуги з промивання двигуна

Необхідність промивання двигуна авто може мати явні прояви. Наприклад, закоксовані маслознімні кільця перестають правильно працювати, що призводить до збільшення витрати моторного масла. Якщо потурбуватися про проблему, коли обсяг споживаного мастильного матеріалу тільки почав зростати, цілком можна обійтися заходами з очищення. А якщо ні, то подібні процедури можуть не допомогти, змушуючи вживати радикальних заходів.

Розглянемо процес поетапно:

  1. Злив оливи
  2. Заправка очищувального складу
  3. Запуск двигуна для виконання рідиною своїх функцій
  4. Зупинка ДВЗ та очікування проникнення в структуру забруднень
  5. Злив промиваючої рідини
  6. Заправка нової оливи

Після виконання заходів слід змінити оливу та фільтр. Тому заходи щодо очищення можна поєднати з плановим ТО.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95