Заміна ролика натягувача

Заміна ролика натягувача в Києві

СТО на Подолі. Ремонт бензинових і дизельних двигунів. Ми пропонуємо комплексні послуги з обслуговування, чистки та ремонту двигуна автомобіля.

СТО на Подолі

Заміна ролика натягувача

Заміна ролика натягувача приводного ременя – це регламентна процедура обслуговування механізмів навісного обладнання. Потрібно розуміти, що, крім основних агрегатів, в автомобілі працює велика кількість додаткових механізмів, які беруть участь у забезпеченні комфорту пересування на машині, а також допомагають штатному функціонуванню транспортного засобу.


Всі ці пристрої живляться енергією, яку одержують від колінчастого валу. Передній кінцевик цього елемента має шків, до якого кріпляться приводні ремені, що зв'язують агрегати і зусилля. Але оскільки багато механізмів знаходяться на достатньому віддаленні від коленвала, потрібне використання додаткових роликів, які тримають ремінь у потрібній напрузі.

Заміна ролика натягувача в Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Додаткове обладнання

Умовно можна розділити все обладнання автомобіля на основне та додаткове. Хоча, насправді, відверто зайвих елементів у системі немає, оскільки встановлення всіх пристроїв контролюють інженери при проектуванні. Тим не менш, до агрегатів першої необхідності можна віднести двигун, КПП та елементи трансмісії. Саме ці механізми здатні змусити автомобіль пересуватися. Залежно від типу приводу машини їх може бути більше чи менше. Наприклад, позашляховики оснащуються двома редукторами та роздаткою, які розподіляють крутний момент по осях.

До елементів допоміжного оснащення належать такі важливі механізми як генератор, насос гідропідсилювача, компресор кондиціонера, водяне охолодження помпи. Вони також живляться енергією колінчастого валу, зв'язуючись зі шківом за допомогою ремінного приводу. Для забезпечення незмінного руху використовуються ролики. Зазвичай їх мінімум два – приводний та обвідний. Якщо перший служить безпосередньої передачі енергії пристрій, то другий – підтримки потрібного натягу ременя.

Виконання процедур

Заміна ролика натягувача приводного ременя зазвичай проводиться в комплексі процедур з обслуговування механізму. Тобто, заміна відбувається разом із ременем та всіма роликами. Це зумовлено приблизно однаковим терміном служби елементів. Навіть якщо з цього списку на даний момент з ладу вийшов лише один компонент – немає сенсу переплачувати роботи двічі, виконуючи їх по черзі. Зазначимо, деякі виробники пропонують набори запчастин для обслуговування того чи іншого механізму.

Розглянемо процес поетапно:

  1. Демонтаж навісного обладнання (для отримання доступу)
  2. Зняття приводного ременя
  3. Демонтаж роликів
  4. Встановлення нових елементів
  5. Складання

Крім оригіналу, на ринку сьогодні представлені аналоги гідної якості. Однак не варто зупиняти свій вибір на тих елементах, ціна яких є мінімальною.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95