Заміна розподільного валу

Заміна розподільного валу в Києві

СТО на Подолі. Ремонт бензинових і дизельних двигунів. Ми пропонуємо комплексні послуги з обслуговування, чистки та ремонту двигуна автомобіля.

СТО на Подолі

Заміна розподільного валу в Києві

Заміна розподільного валу автомобіля потрібна при зношуванні цього найважливішого елемента газорозподільного механізму або при здійсненні робіт з тюнінгу автомобіля. У першому випадку найчастіше йдеться про машини з великим пробігом. Справа в тому, що навіть при дбайливій експлуатації рухливі деталі не здатні працювати вічно. А тим більше, якщо силовій установці даються серйозні навантаження разом із несвоєчасним або неякісним обслуговуванням. У другому ж має на меті збільшення потужності та динамічних характеристик транспортного засобу. Застосовуються як елементи, виготовлені на замовлення, так і запозичені у потужніших версій конкретної моделі.

Система ГРМ

Газорозподільний механізм є важливою частиною двигуна. Саме він забезпечує запуск свіжого повітря та виводить із системи відпрацьовані гази. Процес відбувається за допомогою групи клапанів, які по черзі відкриваються та закриваються в потрібному порядку. Точність спрацьовування забезпечує високий ККД двигуна. Також важливе щільне прилягання клапанів із сідлами. Для контролю зазорів застосовують гідрокомпенсатори, які дозволяють нівелювати вплив розширення матеріалів при нагріванні.

Клапани приводять у дію за допомогою обертання розподільних валів. Їх зазвичай встановлюють два – один на впуск, а другий – на випуск. Ці елементи приводяться в дію за допомогою енергії, що виробляється колінчастим валом ДВЗ. Для передачі зусилля застосовуються спеціальні деталі – ремені чи ланцюги. Зазначимо, що механізм ГРМ вимагає регламентного обслуговування. Наприклад, ремінь може виходжувати по 80-90 тисяч кілометрів, а от ланцюг від 120 до 200 (залежно від моделі).

Ремонт ГБЦ в Киеві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Виконання операції

Перед заміною розподільного валу автомобіля слід обзавестися тим елементом, який виступить заміною дефектної деталі. Відзначимо, що ціна нового компонента системи дуже і дуже висока. З цієї причини багато автомобілістів вибирають старі елементи. Якщо звертатися до перевірених постачальників, можна знайти гідні екземпляри.

Розглянемо основні етапи:

  1. Дефектування ГРМ
  2. Демонтаж ланцюга
  3. Виїмка розподільника
  4. Очищення посадкового місця
  5. Встановлення нового елемента
  6. Складання

При виконанні таких процедур необхідно замінити прокладки та сальники. Ці деталі є одноразовими, тому встановити їх повторно неможливо.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95