Заміна поршневих кілець

Заміна поршневих кілець в Києві

СТО на Подолі. Ремонт бензинових і дизельних двигунів. Ми пропонуємо комплексні послуги з обслуговування, чистки та ремонту двигуна автомобіля.

СТО на Подолі

Заміна поршневих кілець в Києві

Заміна поршневих кілець – це складна процедура ремонту двигуна автомобіля. Найчастіше необхідність таких заходів зустрічається на досить великих пробігах. Однак, низька якість палива та невчасне обслуговування може вивести ці елементи з ладу набагато раніше. Так як операція передбачає демонтаж головки блоку циліндрів, не варто робити самостійні спроби заміни. Не маючи належного досвіду та рівня підготовки, Ви навряд чи здійсните необхідні дії правильно. А помилки, допущені під час виконання робіт, не дадуть змоги двигуну функціонувати у штатному режимі. Тому варто поставити це завдання перед досвідченими механіками.

Компоненти поршневих кілець

Двигун є складною структурою, де безліч компонентів працюють у постійному та безпосередньому поєднанні один з одним. Звісно, ​​у процесі функціонування неминуче виникає тертя. Щоб нівелювати його негативний вплив, застосовується спеціальний мастильний склад. Також важливою умовою роботи силової установки є герметичність. По-перше, без неї мастило прориватиметься назовні. А по-друге, можуть відбуватися неконтрольовані підсмоктування повітря. Зазначимо, що це різко знизить ККД двигуна, оскільки паливно-повітряна суміш готується під суворим контролем електроніки і втручання в цей процес є неприпустимим.

Поршнева група – це один із головних блоків силового агрегату. При згорянні палива відбувається викид енергії, який змушує поршень рухатися у циліндрі. Так як елемент встановлений на шатун, а той, у свою чергу, кріпиться до колінчастого валу, переміщення елементом розкручує вал, перетворюючи зусилля на момент, що крутить. Для запобігання утворенню задир на стінках циліндра відбувається постійна подача масла. Важливими елементами поршня є кільця ущільнювача. Вони діляться на два типи – маслознімні та компресійні. Перші запобігають попаданню олії в камеру згоряння, другі – прорив газів у картер.

Заміна поршневих кілець у Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Послуги СТО у Києві "ЗС Авто Центр"

Заміну поршневих кілець автомобіля передбачає виїмку елементів. Це, сама по собі, дуже непроста операція, яка потребує спеціальних навичок та підготовки. Звичайно, перш за все слід придбати запчастини (у нас вони в наявності). Зазначимо, що багато виробників продають їх комплектами для конкретної моделі двигуна. Ціна заходів дуже висока, тому не варто зупиняти вибір на дешевих деталях. В іншому випадку всі операції необхідно виконувати повторно.

Розглянемо основні етапи:

  1. Злив олії
  2. Демонтаж навісного обладнання
  3. Від'єднання ГРМ
  4. Зняття клапанної кришки
  5. Демонтаж ГБЦ
  6. Демонтаж картера
  7. Вилучення поршнів
  8. Заміна кілець
  9. Встановлення та складання

Потрібно виконати ретельне очищення поверхонь при дефектуванні. Також замінити усі прокладки та ущільнювачі.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95