Заміна масляного насосу

СТО на Подолі

Заміна масляного насоса у Києві

Заміна масляного насоса автомобіля – це важлива процедура, без якої неможливе штатне функціонування силового агрегату. Подібні проблеми можуть мати кілька причин. Насамперед, звичайно ж – це природне зношування. Жоден агрегат не здатний працювати вічно. Тим більше, якщо йдеться про досить складні умови експлуатації. Крім цього, часто в непридатність механізм приходить через несвоєчасне або неякісне обслуговування. Продукти зношування, циркулюють по магістралі, забивають його, перешкоджаючи нормальній роботі. Отже, виникає масляне голодування, яке здатне призвести до дуже серйозних дефектів рухомих елементів двигуна, аж до заклинювання, що тягне за собою необхідність капітального ремонту.

Заміна масляного насоса у Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Робота двигуна

Силовий агрегат є основним механізмом будь-якого транспортного засобу. Саме він займається спалюванням палива, виробляючи енергії. Займання, що відбувається у камері згоряння, змушує поршні рухатися усередині циліндра. Так як вони за допомогою шатунів прикріплені до колінчастого валу, зусилля передається на нього. Повертаючись, він переробляє енергію в момент, що крутить. Саме він вирушає в трансмісію і, пройшовши додаткові агрегати, потрапляє на колеса, приводячи машину в рух.


Рухливі деталі двигуна зазнають серйозних навантажень, пов'язаних з високими температурами та тертям. Для того щоб нагрівання було контрольованим, впроваджено систему охолодження, яка не дає ДВЗ вийти за рамки встановленого режиму. Для нівелювання негативного впливу процесів тертя застосовується спеціальний мастильний матеріал. Коли двигун заглушений, він знаходиться у піддоні картера. А після запуску насос починає нагнітати масло у магістралі, омиваючи всі компоненти.


Виконання процедур

Заміна масляного насоса авто – непроста операція, яка вимагає від майстра певного рівня підготовки та наявності спеціального інструменту. Також потрібно придбати новий агрегат. Його ціна чимала, проте, вибираючи уживану деталь, Ви ризикуєте придбати механізм із невеликим залишковим ресурсом.

Розглянемо етапи:

  1. Злив робочого матеріалу
  2. Демонтаж зубчастого шківа
  3. Зняття піддону картера
  4. Видалення маслоприймача
  5. Демонтаж насосу
  6. Очищення поверхонь
  7. Встановлення нового механізму
  8. Складання

Іноді можна провести ремонт механізму. Однак, вартість цього заходу не завжди набагато менша за ціну нового елемента.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95