Заміна колінчастого валу

СТО на Подолі

Заміна колінчастого валу в Києві

Заміна колінчастого валу двигуна автомобіля проводиться у разі неможливості чи недоцільності ремонту цього елемента. Зазначимо, що спочатку має бути проведена ретельна діагностика та перевірка стану цієї деталі. Однак ця процедура можлива лише у разі дефектування силового агрегату. Цей складний процес навряд чи вдасться виконати самостійно, якщо Ви не є досвідченим механіком. Кустарних методик у разі краще уникати, оскільки вони призведуть до неможливості штатного функціонування ДВС. Отже, Ви даремно витратите велику кількість коштів, а головне – час. Важливо розуміти, що розібрати мотор і зібрати його так, щоб він працював краще, ніж раніше – завдання дуже непросте.

Елементи ДВЗ

Двигун автомобіля є найбільшим механізмом. Він складається з кількох відсіків, усередині яких працюють рухомі деталі. Всі вони мають одну мету - вироблення енергії і перетворення її в момент, що крутить, який передається в трансмісію. За рахунок цього зусилля обертаються колеса автомобіля. Зазначимо, що енергія утворюється внаслідок спалювання палива, що надходить у камеру згоряння. Це дозволяє рухатися поршням, які закріплені на колінчастому валі. Отже, відбувається його обертання.

Зазначимо, що на КПП, пов'язану з валом, не все зусилля. Частина використовується для живлення підвісного обладнання, такого як ГУР, генератор, система охолодження. Це можливо через наявність кінцевика, на який одягнений шків, розташований у передній частині двигуна. На нього надягають приводні ремені, що транспортують зусилля на механізми.

Заміна колінчастого валу в Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

СТО у Києві виконує процедури із заміни колінчастого валу

Заміна колінчастого валу двигуна авто – це частина капітального ремонту двигуна. Для такого заходу знадобиться деталь на заміну. Ціна нового елемента дуже велика, тому, часто вдаються до послуг авторозбірників, що пропонують вживані запчастини. Якщо вибрати сумлінних постачальників, можна придбати екземпляр гідної якості.

Розглянемо основні етапи:


  1. Злив мастильного матеріалу
  2. Демонтаж навісного обладнання
  3. Зняття ГРМ
  4. Демонтаж ГБЦ
  5. Дефектування блоку
  6. Вилучення колінчастого валу
  7. Промивання
  8. Встановлення нової деталі
  9. Складання! Важливо! Попутно слід замінити всі прокладки та ущільнювачі. Ці елементи є одноразовими.


Альтернативою заміні колінчастого валу двигуна може бути заміна силового агрегату у зборі. Зазначимо, що, нерідко, другий варіант виходить дешевшим. Однак, якщо Ви зважилися на повномасштабне відновлення ДВЗ, доручіть завдання грамотним фахівцям. У Києві таких Ви зможете знайти на «ЗС Авто Центр». Великий досвід співробітників та сучасне обладнання дозволить вирішити навіть найскладніші завдання у короткий термін та з гарантією якості.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Ценр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95