Заміна ГРМ

СТО на Подолі

Заміна ГРМ в Києві

Заміна ланцюга ГРМ – це складна операція з обслуговування цього механізму. Велика вартість притаманна подібним заходам тому, що висока вартість запчастин, а робота по їх установці є дуже трудомісткою. Отже, мова про самостійне виконання таких процедур може йти тільки в тому випадку, якщо ви є досвідченим мотористом, який має під рукою професійний інструментарій. Решта варіантів просто не дозволить досягти бажаного результату. Помилки під час таких операцій призведуть до нездатності механізму працювати у штатному режимі. Отже, функціонування всього ДВЗ буде порушено, а швидше за все, і зовсім неможливо.

Заміна ГРМ в Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

Особливості системи

Газорозподільний механізм відіграє важливу роль у роботі силової установки. Саме він дозволяє своєчасно впускати повітря та відводити відпрацьовані гази з камери згоряння. Безпосередніми виконавчими елементами є клапани. Відкриваючись та закриваючись у потрібний момент, вони дозволяють функціонувати системі. Звичайно, вони рухаються не самі по собі. У дію їх наводять розподільні вали. Майже всі сучасні мотори мають дві такі деталі. Одна працює на впуск, інша – випуск.

Але й розподільники не можуть обертатися самостійно. Для цього процесу використовується енергія колінчастого валу ДВС. Але, оскільки ці деталі не сполучаються при роботі, застосовується спеціальна зв'язуюча ланка. Воно може бути ремінем або ланцюгом. Ланцюг вважається надійнішим приводом, проте, істотно дорожчим в обслуговуванні.

Відновлювальні ГРМ

Заміну ланцюга ГРМ авто нерідко проводять разом із встановленням нових зірок. Це збільшує ціну процедури, але при спробі заощадити на цьому, майте на увазі, що, швидше за все, новий ланцюг швидко зноситься. На відміну від ременя, який рветься за наявності критичних ушкоджень, ланцюг розтягується і перескакує зуби зірки, що призводить до удару поршнів об відкритий клапан. Подібна ситуація викликає необхідність капітального ремонту.

Розглянемо основні етапи:

  1. Демонтаж навісного обладнання
  2. Зняття кришки ГРМ
  3. Демонтаж ланцюга
  4. Демонтаж напрямних планок
  5. Демонтаж натягувача та заспокоювача
  6. Зняття зірок
  7. Встановлення нових деталей
  8. Складання

Явною ознакою необхідності таких робіт є сильний шум під час роботи механізму. У разі появи такої симптоматики негайно зверніться до фахівців за діагностикою.

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,

вул. Новокостянтинівська, 4-А
067 635 39 95