Ремонт двигуна

СТО на Подолі

Ремонт двигуна в Києві

Потрібно пам'ятати, що ремонт двигуна автомобіля, тим більше сучасного - це процес, що вимагає дотримання певних технологій, наявності інструменту (іноді вельми специфічного), і досвіду у тих, хто цей ремонт буде проводити. Тому, якщо на авторизованому сервісі ви замовляєте ремонт двигуна, ціна на нього відверто низькою не буде однозначно.

Ремонт двигуна

СТО в Киеві 

У процесі експлуатації двигун автомобіля рано чи пізно почне потребувати ремонту - така вже ціна комфорту автомобіліста. 

Замовте зворотний дзвінок і менеджер вам зателефонує протягом 1 хвилини

СТО в Киеві "ЗС Авто Центр"

Ремонт двигуна в Києві

ЗС Авто Центр

СТО на Подолі

СТО в Киеві

Ремонт двигуна в 5 етапів

Етап 1: Зняття двигуна

Зняття двигуна саме собою вже складна процедура, що складається з більш ніж 40 операцій. Перш ніж двигун опиниться у підвішеному стані і можна буде почати його ремонт, необхідно відключити акумулятор, від'єднати тяги, вакуумні шланги, коробку передач, кондиціонер, злити масло, рідину, що охолоджує, і провести ряд інших маніпуляцій. Тому вже на даному етапі вся робота ведеться строго за інструкціями та технологічними картами конкретної моделі двигуна.

Ремонт двигателя

Етап 2: Розбирання двигуна

Щоб розбирання, ремонт і подальше складання двигуна було виконане бездоганно, ми використовуємо спеціальні технологічні карти, в яких враховуються всі деталі, їх розміри, ступінь затягування з'єднань та інші особливості, багато з яких прямо впливають на зношування двигуна після складання.

Разборка двигателя

Етап 3: Дефектування вузлів двигуна

На даному етапі ремонту визначається ступінь пошкодження деталей двигуна, причини, що спричинили ці пошкодження, а також ступінь ремонтопридатності деталі. Дефектування двигуна можна з упевненістю назвати найважливішим етапом ремонту, так як дозволяє не тільки знайти несправні деталі, а й, що набагато важливіше - усунути причини, що спричинили поломку.

Наприклад, при дефектуванні часто візуально виявляються різні пошкодження кілець поршнів або розподільних валів:

дефектовка двигателя

Таким чином, грамотне дефектування призначене не так для виявлення пошкоджених вузлів, як для визначення причин, з яких ці пошкодження виникли. Ремонт джерел неполадок дозволяє уникнути повторної поломки двигуна у майбутньому.

Етап 4: Заміна пошкоджених деталей двигуна

Після проведення дефектування виявляються деталі, що вимагають ремонту, а також вузли двигуна, що підлягають повній заміні через серйозні пошкодження.

поломка двигателя

Етап 5: Складання та встановлення двигуна

Чисто технічно збирання та встановлення двигуна - це повторення операцій зі зняття та розбирання двигуна у зворотному порядку. Правильність виконання робіт на даному етапі капітального ремонту впливає на майбутню роботу двигуна. Саме завдяки використанню технологічних карт на всіх етапах розбирання та ремонту двигуна, його вузли після складання не будуть піддаватися підвищеному зносу через незначні на перший погляд помилки. Невелике порушення форми деталі, перетяжка з'єднання, помилка при установці або будь-яка інша "дрібниця" здатна в першу тисячу кілометрів після ремонту відправити двигун знову на ремонт.

установка двидателя

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Куди звернутись?

Підійдіть уважно до вибору СТО у Києві для проведення ремонту автомобіля. Кустарні методики не здатні дати бажаного результату. Отже, потрібно вибрати професіоналів. У Києві, наприклад, Ви можете скористатися послугами «ЗС Авто Центр», у штаті якого працюють спеціалісти з великим досвідом. Також на місці Ви зможете придбати усі необхідні запчастини.

Контакти

Ми знаходимося у Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

067 635 39 95