ТОВ "ЗС АВТО ЦЕНТР" сто на Подолі

Заміна китайського порту GBT на CHAdeMO

ЗС ЕЛЕКТРО

Стандартизація зарядних роз'ємів електромобілів: Ваш шлях до зручності

У світі сьогодні існує безліч стандартів зарядних роз'ємів для електромобілів, що створює виклики для власників авто в Україні через обмежену сумісність між ними. Наша компанія, CHI New Energy, пропонує рішення цієї проблеми шляхом професійної заміни порту GB/T на "ЗС Електро", що розширює можливості швидкісної зарядки вашого авто на більшості станцій в Європі.

GB/T проти CHAdeMO: Що краще для вас?

Китайські електромобілі, що ввозяться в Україну, зазвичай оснащені портом GB/T—китайським національним стандартом, який не використовується широко поза Китаєм. Наш сервіс дозволяє адаптувати ваш автомобіль до CHAdeMO, стандарту з Японії, який забезпечує широку сумісність і доступність швидкісної зарядки у багатьох країнах.

Переваги заміни порту

Заміна порту GB/T на "ЗС Електро" відкриває доступ до численних швидкісних зарядних мереж, таких як AutoЕnterprise, EcoFactor, Yasno, і ТОКА. Процедура заміни, хоч і складна, здійснюється нашими кваліфікованими фахівцями, які забезпечують безпечну і надійну роботу вашого електромобіля.

Зверніться до нас у ЗС Електро!

Гарантуємо якість переобладнання та довговічність ваших зарядних рішень. Надійність і безпека вашого електромобіля — наш пріоритет.

(067) 635-39-95

СТО на Подолі

м. Київ

вул. Новокостянтинівська 4-А

Контакти

Ми знаходимось в Києві на Подолі.

ПН-ПТ: з 9 00 до 18 00

СБ: з 9 00 до 15 00

Заїзд через Гаванський пр-к

м. Київ,
вул. Новокостянтинівська, 4-А